Hakkımızda

Vizyon & Misyon

Artı Makine ailesi olarak uzun yılların verdiği bilgi ve birikimimiz ile sektörde ihtiyaç olan ve çoğunlukla yurt dışından getirilen temizlik malzemeleri, makine ve ekipmanları Türkiye’de üretip Yurt Dışına gönderen her biri konusunda deneyimli ekibimizle profesyonelce en iyi hizmet vermeye ve çözüm bulmaya çalışan güçlü bir ekibiz.

2008 yılında makina sektörüne girdik. Çalıştığı kurum, kuruluş ve şahışlara en iyi hizmeti vermek, aynı zamanda bu doğrultada sizleri hedeflediğiniz noktalara taşımak için sürekli gelişen vizyonumuzla sizlere daha iyi hizmet vermenin onurunu hep taşıyacağız.

Bünyemizde Oto Yıkama Makineleri, Jetonlu Oto Yıkama Makinaları, Oto Köpük Makinaları, Halı Yıkama Makinaları, Zemin Temizleme Makinaları, Halı Sıkma Makinaları, Oto Süpürgeleri, Oto Yıkama Kabinleri satış ve pazarlamasını yapmaktayız

image
Anahtar Teslim Merkezi Self Servis Oto Yıkama Sistemi

Düşük Maliyet ile, yüksek kar!

Sektörde hızla yükselen Artı Makine rakiplerine göre ve iş gücüne göre siz değerli vatandaşlarımıza istediğini en kısa sürede ve temiz işçilik ile teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.

Teknik Servis

Her türlü arıza ve bakımda, teknik servis imkanı.

Yedek Parça

Teknik parçalarda, her konuda yedek parça hizmeti.

Memnuniyet Garantisi

Çatı ve Tonoz & Elektrik aksam için ayrı ayrı garanti seçeneği.

WeCreativez WhatsApp Support
Size daha iyi ve hızlı destek vermek için "WhatsApp Destek" hattına bekleriz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?